Skip to main content
  • Ervaringen met praktijk Reflaction

    Ervaring van Femke

    met Praktijk Reflaction

Door diverse omstandigheden zat ik niet goed in mijn vel. Ik kon zelf precies uitleggen waar dit door kwam, maar het lukte niet om verder te komen; ik had steeds minder energie en kon minder genieten. 

Hierdoor besloten een gesprek aan te vragen bij Rogier. Ik was geneigd vooral stil te staan bij wat er zich feitelijk allemaal had afgespeeld en welke gedachten ik hierover had. Rogier leerde mij onder andere om stil te staan bij mijn lijf. Ook om mijn situatie in de context te leren plaatsen van wie ik ben en waar ik vandaan kom. Waarom doe ik zoals ik doe en waar ligt mijn behoefte eigenlijk?

Dit heeft me geholpen om te rouwen om mijn verlies. Daarnaast heb ik geleerd om de situatie meer te aanvaarden zoals hij nu is. Dit gaat met vallen en opstaan. Door deze waardevolle gesprekken ben ik beter in mijn vel komen te zitten.

Wat fijn is dat!

Femke


  • Rogier Dijkstra - psychosociaal therapeut bij Reflaction

    Vraag vrijblijvend een gesprek aan

  • Rogier Dijkstra - psychosociaal therapeut bij Reflaction

    Vraag vrijblijvend een gesprek aan